академія мастильних матеріалів


Наші клієнти, які користуються продукцію Opet, окрім застосування високоякісних продуктів, також можуть скористатися дослідженнями, проведеними нашими експертами в галузі мастильних матеріалів на предмет розвитку та зменшення затрат з врахуванням всіх процесів. Завдяки інженерним рішенням, які виникли в результаті цих досліджень, можна отримати приведені нижче переваги:

  • Скорочення незапланованого часу простою
  • Зниження обсягів використання олив
  • Зниження використання запасних частин машин
  • Забезпечення вдосконалення систем безпеки та захисту навколишнього середовища
  • Скорочення витрат на закупівлю та оплату праці

Нижче наведені проведені інженерні операції, які являються необхідними для отримання вищевказаних переваг.

Технічно-наукова діяльність 

Надаються консалтингові послуги з питань, пов’язаних з оливами та мастильними матеріалами; рекомендації щодо використання змащувальних матеріалів; поради стосовно техніки безпеки та впливу на навколишнє середовище.

Технічна консультація 

Надаються консалтингові послуги з питань, пов’язаних з оливами та мастильними матеріалами; рекомендації щодо використання змащувальних матеріалів; поради стосовно техніки безпеки та впливу на навколишнє середовище.

Порівняльні дослідження, направлені на особливі операційні програми 

Для визначення типу мастильного матеріалу, який буде використовуватися для певного обладнання, інформація щодо продукту, який було використано раніше для цього обладнання, є недостатньою. Для того, щоб визначити належний мастильний матеріал, необхідно володіти такими даними як рекомендації виробника обладнання, умови експлуатації обладнання та характеристики використовуваного продукту. Окрім цього, в деяких випадках може знадобитися перевірка обладнання на місці використання. І тільки в такому випадку може бути надана рекомендація щодо вибору типу мастильного матеріалу для обладнання.

Лабораторні дослідження

Аналіз моторних олив, які використовуються в комерційних та промислових системах, слід розглядати як прогностичне обслуговування. В дослідженнях, які проводяться в лабораторії на території заводу Opet в Ізмірі з використанням сучасних мастильних матеріалів та контролю якості, окрім перевірки властивостей моторних олив, також визначається вміст корозійно-активних речовин в оливі, а також кількість забруднення і води. Досліджуючи вміст корозійно-активних речовин, визначаються межі ліміту зносу обладнання або формулюється попередження стосовно того, яка саме частина обладнання викликає процес зносу.

Fullcheck – програма для дослідження мастильних матеріалів Opet. Ця програма є найбільш придатною системою відстеження обладнання вашого підприємства, яка забезпечує функцію технологічної пам’яті, виконання експертного аналізу, галузевої оцінки та статистичного аналізу.

 Наша лабораторія Opet, яка окрім проведення аналізу використовуваних олив, також проводить дослідження сировини, необхідної для виробництва, готової продукції та виконання науково-дослідницьких процесів, підтверджує точність та безпомилковість результатів своїх аналізів за допомогою порівнянь ASTM Crosscheck.

Маркування обладнання і тари 

Для підвищення ефективності змащування та мінімізації помилок, які можуть допускати користувачі, обладнання, що використовується на підприємствах продукцією Opet, може маркуватися. Крім цього, також може бути проведено маркування тари, де зберігаються мастильні матеріали, з метою запобігання перемішування олив.

Інструкція зі змащування

Виконання умов інструкції зі змащування здійснюється шляхом визначення  оливи чи мастильного матеріалу, необхідного для всіх точок змащування використовуваного обладнання, а також з формуванням звіту стосовно встановленого типу та частоти змащування. Завдяки цій інструкції формується мапа змащування установки. Як результат, відбувається мінімізація виникнення плутанини щодо процесу змащування.

Звіт про обстеження підприємства 

Команда експертів-інженерів Opet відповідно до запитів компаній-клієнтів проводить аудит їхньої діяльності з метою моніторингу заходів, пов’язаних з процесами змащування, та для надання необхідних рекомендацій щодо коригувальних та профілактичних дій. Opet надає консалтингові послуги з питань оцінки відпрацьованих мастильних матеріалів, регулювання їх зберігання та скорочення обсягу споживання олив в критичних умовах змащування. У звітах про обстеження підприємств представлені результати, отримані після проведення аудиту, та надаються необхідні рекомендації з цих питань.

Звіти про прибутки 

Клієнтам, які використовують продукти Opet найвищої якості, нашими спеціалістами-інженерами надаються послуги з розробки мастильних матеріалів. Також надається детальний звіт стосовно скорочення витрат, що відбувається в результаті проведення таких послуг. Як результат, завдяки скороченню часу простою відбувається збільшення обсягів виробництва; завдяки мінімізації використання кількості мастильних матеріалів можна отримати прибуток від витрат на закупівлю олив; завдяки продовженню терміну служби запасних частин, можна отримати прибуток від витрат на закупівлю запасних частин.

Програми тренінгів з мастильних матеріалів та технологій змащування 

Opet організовує програми тренінгів на тему технологій змащування з метою підвищення ефективності роботи спеціалістів, які займаються питаннями використання мастильних матеріалів та змащування на підприємствах. На таких тренінгах надається інформація про виробництво мастильних матеріалів, питання, які необхідно враховувати при використанні олив, а також розглядаються властивості, які повинні мати мастильні матеріали для різних застосувань, такі як моторні оливи, гідравлічні оливи та трансмісійні оливи для змащування зубчастих передач. Після проходження тренінгів зростають перспективи кадрових змін та їхня продуктивність.