ПРО НАС

Пропозиція для агропромислового комплексу  від Opet та «СЕЛМ АГРО».

Компанія «СЕЛМ АГРО» - національний дистриб'ютор запасних частин до сільгосптехніки та  всеукраїнський дистриб'ютор бренду Opet в агропромисловому комплексі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для логістичних компаній від Opet та «Автокомпоненти АВТЕК»

Бренд мастильних матеріалів OPET та офіційний дистриб’ютор на території України компанія ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» пропонують співпрацю з постачання мастильних матеріалів та технічних рідин до вантажних автомобілів, тракторів, спеціальної  техніки та будівельного обладнання. Компанія «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» працює у всіх сегментах ринку з підприємствами приватної, державної та комунальної власності.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»

Бренд змащувальних матеріалів Opet та офіційний дистриб’ютор «АВТОНОВА-Д» пропонують професійне рішення для СТО що обслуговують легкові автомобілі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи конвеєрної заливки для АГРО техніки.

Будучи постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин для першого заповнення техніки Case та New Holland в Туреччині, продукти Opet представлені в Україні для сервісного обслуговування аграрної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зустрічайте нову, зручну та вигідну для СТО, упаковку моторних олив.

Компанія «Фукс Мастила Україна» розширює асортимент бестселерів Opet популярним серед автосервісів фасуванням 60 літрів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Найбільш популярні гідравлічні оливи

Серед різноманіття олив для гідросистем Opet пропонує найбільш затребувані гідравлічні оливи у двох експлуатаційних класах та широкому діапазоні в’язкостей, які задовольняють вимоги більшості автомобільної, кар’єрно-будівельної, аграрної техніки та різноманітного промислового обладнання.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Новинка ТМ ROM – ефективний очисник для повсякденної роботи СТО та автомайстерень.

Асортимент високоякісних продуктів виробництва Opet Fuchs доповнює професійний очисник металевих поверхонь ROM Brake and Clutch Cleaner для спеціалізованих сервісів та ремонтних майстерень.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ