ПРО НАС

Моторні оливи для вантажівок та автобусів MAN

Автомобільний підрозділ німецького автовиробника з Нюрнберга виділяється пунктуальним підходом навіть у специфікаціях мастильних матеріалів для окремих ринків. Сучасне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає схвалені MAN оливи Opet Lubricants, що є найбільш затребуваними на теренах нашої держави – розглянемо дещо детальніше їхні особливості

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Додаткова фінансова вигода від Opet у липні!

Звертаємо вашу увагу на те, що у ЛИПНІ на ТОП олив Opet для Вантажівок, С\Г та Будівельної спец техніки діють спеціальні цінові умови.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція для СТО легкових авто!

Замовляй оливи opet у офіційних дистриб’юторів і гарантовано отримуй фірмовий спец одяг Opet для механіків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet представляє нові оливи для Citroën та Peugeot.

Новітнє підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. розпочинає випуск пари малов’язких мастильних матеріалів, призначених для сучасних автомобілів Citroën, DS та Peugeot.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Вигідна цінова пропозиція у червні!

Звертаємо вашу увагу на те, що у червні на ТОП олив Opet для Вантажівок, С\Г та Будівельної спец техніки діють спеціальні цінові умови.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для усіх поколінь Renault Trucks

Омологованою для сучасних високопродуктивних автомобілів Renault Trucks, які відповідають нормам Євро-6, є передова цілком синтетична моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 5W-30. Забезпечує надзвичайні пускові характеристики холодного двигуна, відмінну чистоту деталей, економію пального та максимальні міжзмінні інтервали між обслуговуваннями, що особливо вигідно для транспортних компаній зі змішаними автопарками та сідельними тягачами Renault Truck.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Витривалі гідравлічні оливи – це Opet Dura

Сучасне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає гідравлічні рідини декількох серій для різних потреб – від роботи конвеєрного обладнання виробників техніки, до заводського заповнення та сервісного обслуговування різноманітних машин.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Майбутнє та сьогодення олив для вантажівок

Електрокаром вже нікого не здивуєш, навіть електричний комерційний транспорт вже стає буденністю. На шляху до електрифікації вантажівок настала епоха олив низької в’язкості, до яких свій вклад вносить Opet Lubricants. Разом із світовими трендами, Opet випускає асортимент мастильних матеріалів для автопарку України.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для генераторів з бензиновими, дизельними та газовими двигунами

У залежності від типу двигуна внутрішнього згоряння електричного генератора відрізняється і специфікація відповідно необхідної моторної оливи. Opet надає високоякісні мастильні матеріали у т.ч. для різних генераторних установок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

П’ятірка схвалених олив Opet для Volvo Trucks

Актуальні допуски моторних олив Opet задовольняють потреби перевізників та підприємств на будівництві і у кар’єрах різноманітних масштабів, особливо змішаних автопарків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для Scania

Іменитий шведський виробник автобусів і вантажних автомобілів рекомендує оливи виключно під власним брендом як для гарантійних, так і подальших сервісних обслуговувань. Мастильні матеріали з брендуванням Scania носять специфікації сугубо цієї марки та деякі галузеві класифікатори.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

FULLLIFE 5W-30 ‒ для довгого строку служби двигуна

Оновлена моторна олива Opet FULLLIFE 5W-30 володіє ресурсозберігаючими характеристиками, які забезпечують подовжений строк експлуатації бензинових двигунів легкових автомобілів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості олив для DAF

Усі європейські автовиробники зазначають власні специфікації для олив, призначених для їхніх вантажівок та автобусів. Винятком серед них є DAF. Розглянемо вимоги до мастильних матеріалів цієї голландської компанії.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для дорожньо-будівельної техніки

Спеціальний сегмент мастильних матеріалів Opet призначений для задоволення найвибагливіших підприємств дорожньо-будівельної галузі. Експертні представники Opet та працівники заводу Opet Fuchs завжди готові до співпраці.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Чистота – запорука успіху. Агротехніка – не виняток!

Хоча аграрна техніка за своїм призначенням розрахована на роботу в умовах запиленості та різноманітних забруднень, все ж виконання періодичного технічного обслуговування (ТО) вимагає дотримання чистоти. Це підвищує ефективність роботи та надійність результату, яких просто досягти з очисником від Opet Lubricants.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нові схвалення DTFR для Mercedes-Benz Trucks

Трійка моторних олив Opet Lubricants отримала офіційні допуски для двигунів Mercedes-Benz згідно нової системи класифікації Daimler Truck Fluid Release (DTFR).

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості олив для техніки Caterpillar

Американський промисловий гігант поволі (як гусениця Caterpillar з англ.) перейшов від схвалення олив до пошуку постачальників, що виготовляють продукти для корпорації САТ, яка є всесвітньо відомою завдяки випуску гусеничної техніки. Натомість Opet Lubricants розробляє і виготовляє першокласні мастильні матеріали та виступає підрядником ряду інших всесвітньо відомих компаній.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зустрічайте оновлені оливи Fullmoto

Opet Lubricants представляє тріо олив для різноманітних мотоциклів та скутерів. Серед затребуваних мастильних матеріалів серії Fullmoto для 4-тактних силових агрегатів мототехніки фігурує 2 новинки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні новинки для легкових авто

Opet Lubricants пропонує оновлені моторні оливи у 3-х серія продуктів, що отримали покращені характеристиками на рівні сучасних класів галузевих стандартів та специфікацій автовиробників. П’ятірка мастильних матеріалів Opet призначена для новітніх автомобілів, а також масового автопарку, що працює на різних видах пального і потребує найвищого рівня захисту.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Fullmax 0W-20 ‒ максимальна ефективність для сучасних автомобілів

Високопродуктивна моторна олива лінійки бестселерів Opet для легкових авто отримала оновлення рецептури і технічних характеристик та відтепер задовольняє вимоги новітніх специфікацій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Комплексний догляд за паливною системою

Для запобігання дороговартісного ремонту паливної апаратури, система живлення автомобіля потребує періодичного обслуговування. Перевірені роками та безліччю користувачів паливні додатки ROM виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. забезпечують надзвичайну чистоту та надійність паливної апаратури бензинових та дизельних двигунів автомобілів різноманітних поколінь.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Очисник ТМ ROM − невід'ємний інструмент професіоналів СТО

Високоефективний очисник виробництва Opet Fuchs дозволяє виконувати операції технічного обслуговування та ремонту з необхідною прецизійністю та додатковою вигодою.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Олива для бензопил

Більшість механічних пил потребують регулярного мащення ланцюга та двигуна при використанні. Високоефективна олива Fulltrac 2T розроблена спеціально для двигунів 2-х тактних ланцюгових пилок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Максимальний захист для працюючих на газі автомобілів

Opet пропонує найширшу серію моторних олив, що розроблені спеціально для працюючих на зрідженому нафтовому газі (LPG) автомобілів. Трійка високопродуктивних мастильних матеріалів забезпечує потреби переобладнаних для роботи на пропан-бутановому пальному двигунів різноманітних авто.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Значне розширення специфікацій у Fullpro HT MSPS 15W-40

Суттєво розширено можливості використання прогресивної моторної оливи Opet Fullpro HT MSPS 15W-40, що тепер поширюються також на трансмісії позашляхової техніки та бензинові двигуни автомобілів і машин

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Професійний сервіс для техніки CNH (Case New Holland)

Opet Lubricants забезпечує конвеєрне заповнення аграрної і будівельної техніки Case та New Holland за заводі в Туреччині і пропонує максимально широкий асортимент продуктів для сервісного обслуговування CNH.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Повний асортимент олив для Ford Trucks

Opet Lubricants розробляє спеціалізовані продукти для ряду брендів, здійснює перше заповнення у різноманітну техніку та пропонує для сервісного обслуговування усі необхідні оливи, у тому числі для Ford Trucks.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet Fulllife – для тривалого життя автомобіля

Моторні оливи серії Opet Fulllife створені з урахуванням специфічних потреб легкових авто для всесезонного застосування не лише у бензинових та дизельних двигунах з прогресивними системами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Нові пропозиції Opet в кубах – 1000L

Завод Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. додав до свого портфоліо випуск чотирьох затребуваних на ринку України олив у тарі ємністю 1 000 літрів, які скоро стануть доступними у дистриб’юторів та партнерів офіційного імпортера, компанії «Фукс Мастила Україна».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Раціональне обслуговування гібридів та електромобілів

Відсутність моторної оливи не виключає необхідність превентивної заміни мастильного матеріалу у трансмісії електромобіля, яка є особливо актуальною також для гідридного авто. Вигідні та надійні рішення для багатьох моделей електрифікованих автомобілів пропонує Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet: канали збуту і дистрибуція в Україні

Мастильні матеріали марки Opet добре відомі в Україні вже не перший рік. Ці оливи та робочі рідини використовуються в легковиках та вантажівках, в сільгосптехніці, в будівельних машинах тощо. Де і як продаються ці матеріали? В цьому матеріалі ми розповімо про дистриб’юторську мережу Opet в Україні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки

Протягом дії акції, замовляй моторні оливи Opet у офіційних дистриб’юторів та ГАРАНТОВАНО отримуй універсальний очисник для металевих та гумових деталей BREAK & CLUTCH CLEANER (500 мл).

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Максимальний захист двигунів легкових авто

Opet випускає моторні оливи для першого заповнення на конвеєрах автовиробників та пропонує ці рідини для сервісного обслуговування автомобілів. Найбільша серія мастильних матеріалів Opet Fullmax задовольняє потреби масового парку пасажирських авто.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

В новий агро сезон – з новою оливою

Спеціальний асортимент олив для агротехніки є представленим у широкій мережі дистриб’юторів та партнерів Opet для найвибагливіших аграріїв України. Оливи першого конвеєрного заповнення у техніку CNH є також схваленими та перевіреними у найпопулярніших марках сільгосптехніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Авангард моторних олив Opet

Оливи серії Fulltech надають відмінні переваги власникам різноманітних потужних і технічно досконалих автомобілів та впевненість у максимальній продуктивності і надійності силового агрегату.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для сучасної техніки

Будучи розробником та постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин на збиральні конвеєри різноманітних брендів, Opet випускає широкий спектр продуктів для сучасних автомобілів, вантажівок та позашляхової і спеціальної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Підготовка спецтехніки до роботи

Після міжсезонного простою дорожньо-ремонтної та видобувної техніки виробники рекомендують перевіряти готовність до роботи. Оцінка стану після зберігання та дефектування дозволяють уникнути позапланових робіт і додаткових витрат.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК

Маєте вантажівку Ford Truck у своєму парку техніки? Тоді ця пропозиція точно для вас!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Fullpro HT MSPS 10W-40 - олива нового класу.

Асортимент високопродуктивних моторних олив Opet для комерційної техніки розширює застосування внаслідок оновлення рецептури Fullpro HT MSPS 10W-40, що є продуктом першого заповнення.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Новинка Opet останнього покоління!

Широкий асортимент моторних олив Opet для легкових та легких комерційних автомобілів поповнився прогресивним мастильним матеріалом покоління Longlife-IV (зеленого кольору).

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Моторні олив для усіх моделей комерційної техніки

Новітнє підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. є провідним виробником та розробником мастильних матеріалів, що співпрацює з сучасними ТОПовими брендами та забезпечує підтримку комерційної техніки попередніх поколінь завдяки великому портфоліо, яке включає широкий перелік моторних олив у 3-х лінійках: Fullpro та Fullmaster.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Ставай партнером Opet в Україні.

Розвивайте бізнес з активно ростучим брендом першокласних мастильних матеріалів та рідин і досягайте нових вершин успіху!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Чому важлива чистота гідравліки та як її контролювати?

Головна функція гідравлічної рідини досить часто стає приводом пошкоджень насосу та клапанів гідросистеми. Проте попередити вихід гідравлічної системи з ладу нескладно з Opet.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Партнери Opet ‒ тільки найкраще

Рівень сервісу партнерів Opеt прагне відповідати незмінно високій якості продуктів першого заповнення бренду Opet, щоб завжди якнайкраще виправдовувати очікування та намагатися перевершувати сподівання користувачів. Переконайтеся самі ‒ звертайтеся до дистриб’юторів Opet, тому що наші партнери надають наступні переваги для співпраці.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості 60 л бочок Opet для СТО легкових авто

За короткий період часу нові упаковки 60 л моторних олив Opet стали дуже популярними серед СТО та автомайстерень і активно використовуються за обслуговування все ширшого парку автомобілів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дистрибуція у партнерстві з Opet.

Продукція Opet виготовляється на спільному підприємстві «Opet Fuchs» та представлена на території нашої держави компанією ТОВ «Фукс Мастила Україна». Офіційне представництво бренду здійснює широку політику у якості афілійованого партнера та зацікавлене у налагодженні високоефективних бізнес-процесів на усіх рівнях продажів та комунікацій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ