ПРО НАС

Моторні оливи для сучасної агротехніки.

Будучи пріоритетним постачальником для деяких конвеєрів всесвітньо відомих виробників с\г техніки, Opet пропонує широку лінійку моторних олив і для післяпродажного обслуговування сучасної сільгосп техніки. Високоякісний асортимент виробництва новітнього підприємства Opet Fuchs представлений офіційним імпортером компанією «Фукс Мастила Україна».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opet продовжує серію навчань для дистриб’юторів

Навчання для наших дистриб’юторів - це один з невід’ємних пунктів нашої співпраці та частина наших зобов’язань перед партнерами, яку ми сумлінно виконуємо.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості 60 л бочок Opet для СТО легкових авто

За короткий період часу нові упаковки 60 л моторних олив Opet стали дуже популярними серед СТО та автомайстерень і активно використовуються за обслуговування все ширшого парку автомобілів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Як зменшити споживання моторної оливи у авто з великим пробігом?

Проблема надмірної витрати оливи прогресує у старих та зношених двигунах. Необхідність постійної перевірки рівня оливи у двигуні створює великі ризики. Економайзер ROM покращує індекс в'язкості (ІВ) моторної оливи та мінімізує витрати.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оптимальний вибір оливи для KIA

У корейського автобренду Kia відсутні власні допуски на моторні оливи, що могло стати однією із причин відносно нещодавньої появи оригінальних олив KIA. Технічні вимоги бензинових та дизельних двигунів автомобілів Kia до олив потребують офіційних затверджень API та відповідності категоріям ACEA. Додатково Opet пропонує спеціалізовані продукти.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спец оливи для Спец техніки

Компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує універсальні мастильні матеріали виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. для позашляхової техніки. Оливи Opet серії Fullgear перевірені часом та практичним використанням такими компаніями як НФМ Агро, Полетехніка, Спектр Агро, Onur, Crane Ukraine, Автек та багатьма іншими задля повного задоволення потреб у якісному технічному обслуговуванні спецтехніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки.

Акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Акція для СТО легкових авто!

Замовляй оливи opet у офіційних дистриб’юторів і гарантовано отримуй фірмовий спец одяг Opet для механіків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Шукаєте де придбати якісні оливи?

Шукаєте де придбати якісні оливи для власного авто, мотоцикла, вантажівки чи спец техніки?

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості гальмівних рідин

Усі гальмівні рідини, за винятком DOT-5, накопичують вологу та потребують періодичної заміни, у тому числі в гідравлічній системі зчеплення трансмісії, яка застосовується навіть у вантажних автомобілях. Гідравлічні гальмівні рідини у асортименті Opet мають відповідне позначення HBF (Hydraulic Brake Fluid) та забезпечують належне функціонування систем гальм та зчеплення за рекомендованих міжсервісних інтервалів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Експрес-ремонт пошкоджених шин з допомогою ROM Tyre Repair Spray від Opet Fuchs

Ніхто не застрахований від проколу шини у дорозі, що викликає необхідність трудоємкої заміни. Для водіїв-початківців та прекрасної статі це може бути непосильним, особливо за складних дорожніх та погодних умов. Tyre Repair Spray є засобом для швидкого та зручного ремонту і накачування проколотих шин без необхідності демонтажу колеса у дорозі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні оливи для Škoda

Популярність вживаних авто Škoda наздоганяє та подекуди випереджає продажі нових, виробництво яких розташоване на заході України. Під брендом Opet компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує невичерпний перелік мастильних матеріалів для автомобілів Škoda.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Opetні оливи для моделей Toyota

Вподобання автолюбителів України змінили перевагу продажів на користь Toyota, автозбиральні конвеєри якої розташовані найближче від нас - в Туреччині. На спільному підприємстві Opet Fuchs, цієї країни, також випускаються високоякісні мастильні матеріали та технічні рідини, що постачаються для багатьох виробників техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

2-тактні оливи від Opet

Серед широкого асортименту продукції Opet доступні моторні оливи для 2-тактних бензинових двигунів різноманітної техніки, зокрема і мотоциклетної. Для дорожніх транспортних засобів спеціально розроблена та доступна олива Fullmoto SPR 2T виробництва спільного підприємства Opet Fuchs.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК

Маєте вантажівку Ford Truck у своєму парку техніки? Тоді ця пропозиція точно для вас! ✔

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Профілактика та «лікування для дизеля».

З настанням холодної пори року та погіршенням якості дизельного палива (ДП) підвищується ризик утворення конденсату у великій кількості в паливному баку та передчасного виходу двигуна з ладу, що працює за циклом Дізеля.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи opet на відстані декількох кліків!

Широкий асортимент змащувальних матеріалів opet для різного роду транспорту спеціально розроблений для задоволення високих вимог та виконання конкретних завдань, які висуваються залежно від типу транспортного засобу, двигуна, призначення і режиму його роботи.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зустрічайте нову оливу для сучасних німецьких авто

Компанія «Фукс Мастила Україна» рада анонсувати розширення асортименту Opet новою моторною оливою класу Long Life.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Ера малов’язких олив 0W - ….

Глобальні тенденції щодо мінімізації споживання палива та зменшення викидів автомобілями напряму впливають на підвищення енергоефективності шляхом використання мастильних матеріалів з низькими показниками в’язкості. У асортименті моторних олив Opet представлено широкий перелік мастильних матеріалів з надзвичайними показниками плинності, що призначені для широкого кола бензинових та дизельних двигунів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Олива для «ГІБРИДІВ» вже в Україні!

Opet надає високотехнологічну оливу для двигунів сучасних автомобілів. Моторна олива Fulltech 0W-16 виробництва «Opet Fuchs» призначена у першу чергу для мащення ДВЗ, що працюють у парі з електромотором. При цьому відповідність останній специфікації API SP дозволяє використання у ряді двигунів японських автомобілів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

У новий мото сезон − з новою оливою!

Мототехніка є дуже поширеною у Туреччині, де на спільному підприємстві Opet Fuchs виробляють відповідні оливи, що здобувають усе більшу популярність в Україні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дистрибуція у партнерстві з Opet.

Продукція Opet виготовляється на спільному підприємстві «Opet Fuchs» та представлена на території нашої держави компанією ТОВ «Фукс Мастила Україна». Офіційне представництво бренду здійснює широку політику у якості афілійованого партнера та зацікавлене у налагодженні високоефективних бізнес-процесів на усіх рівнях продажів та комунікацій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Особливості оливи для дизелів Renault

Впродовж більше 11 років специфікація RN 0720 була єдиною рекомендованою для дизельних двигунів автомобілів Renault з сажовими фільтрами (DPF). Зміна рекомендацій Renault похитнула усталені традиції вибору мастильних матеріалів, що співпало з презентацією в Україні схваленої моторної оливи Fullmax RN 5W-30.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи Opet для сучасних вантажівок FORD TRUCKS

Вантажні автомобілі відіграють дуже важливу роль в житті людей. Збільшується їхня кількість, розширюється функціональність, застосовуються нові технології. Їх можна зустріти на будівництві доріг, на службі сільськогосподарських та комунальних підприємств, рятувальників або за перевезенням багатотонних причепів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Запорука вантажних перевезень.

Наявність широкого переліку схвалень багатьох виробників вантажних автомобілів дозволяє використовувати оливи Opet у мультибрендових автопарках. Додатковим підтвердженням якості продуктів є статус бренду як пріоритетного постачальника на конвеєрах Ford Trucks.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Сезон подарунків 🎁 2023 від Opet розпочато!

Пропозиція для автомагазинів, СТО та підприємств з власним парком техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Кожен 4-й автомобіль в Україні оснащено ГБО. Які моторні оливи слід використовувати?

Для працюючих на газі двигунів автомобілів необхідні спеціальні оливи. Будучи експертом паливного бізнесу, Opet розробляє також найнеобхідніші мастильні матеріали та пропонує ресурсоощадні оливи з індексом LPG, які призначені для захисту працюючих на газі двигунів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Легке та швидке очищення деталей комерційної техніки.

Чистота та прецизійність є одними із запорук успіху при виконанні кваліфікованих робіт з сервісного обслуговування та ремонту комерційної техніки. Новий високоефективний очисник під назвою ROM Brake and Clutch Cleaner дозволяє практично миттєво усувати забруднення та виконувати належний демонтаж, розбирання і встановлення деталей та вузлів вантажних автомобілів, аграрної і будівельної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Які оливи Opet найпопулярніші? Відповідає національний дистриб’ютор.

Бренд мастильних матеріалів OPET присутній на українському ринку післяпродажного обслуговування авто з 2018 року. Чотири роки – невеликий проміжок часу, але цього було достатньо, аби OPET посів провідні позиції в нашій країні. Компанія АвтоНова-Д – офіційний дистриб`ютор мастильних матеріалів OPET, поділилася підсумками продажу продукції цього бренду у 2022 році.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Проста та ефективна очистка інжектора

Рідкі палива, якими є бензини, схильні до утворення відкладень, особливо у високопродуктивних сучасних паливних системах, що працюють за високих тисків. Очисник інжектора від ROM – Injector Cleaner – призначений як для індивідуального, так і професійного очищення бензинових паливних систем.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Мастильні матеріали для позашляхової будівельної техніки

Співпраця та рекомендації Opet від галузевих експертів будівельного бізнесу, таких як Onur, Crane Ukraine, Спецмаш, АВТЕК, Техно Буд Центр та ін., підкреслює виняткову якість та довіру продукції. Більше того, Opet є конвеєрним постачальником для першого заповнення техніки Case та New Holland Construction у Туреччині.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи для дорожньо-будівельної техніки

Спеціальний сегмент мастильних матеріалів Opet призначений для задоволення найвибагливіших підприємств дорожньо-будівельної галузі. Експертні представники Opet та працівники заводу Opet Fuchs завжди готові до співпраці.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Технічний супровід - невід’ємний інструмент справжніх спеціалістів у сфері змащувальних матеріалів.

Opet надає безкоштовний сервіс професійної діагностики Fullcheck LAB. Послуга дозволяє визначати на постійній основі не лише стан вузлів різноманітної техніки, а й відслідковувати залишковий ресурс мастильних матеріалів та технічних рідин та отримувати додаткові переваги

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Бестселери комерційних олив

Найбільшої популярності серед моторних олив Opet для комерційної техніки набули продукти з двох лінійок мастильних матеріалів. В цілому асортимент Fullpro та Fullmaster розроблено для забезпечення різноманітних вимог комерційної техніки усіх поколінь.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для агропромислового комплексу від Opet та «СЕЛМ АГРО».

Компанія «СЕЛМ АГРО» — національний дистриб'ютор запасних частин до сільгосптехніки та всеукраїнський дистриб'ютор бренду Opet в агропромисловому комплексі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для логістичних компаній від Opet та «Автокомпоненти АВТЕК»

Бренд мастильних матеріалів OPET та офіційний дистриб’ютор на території України компанія ТОВ «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» пропонують співпрацю з постачання мастильних матеріалів та технічних рідин до вантажних автомобілів, тракторів, спеціальної  техніки та будівельного обладнання. Компанія «АВТОКОМПОНЕНТИ АВТЕК» працює у всіх сегментах ринку з підприємствами приватної, державної та комунальної власності.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Пропозиція для СТО від Opet та «АВТОНОВА-Д»

Бренд змащувальних матеріалів Opet та офіційний дистриб’ютор «АВТОНОВА-Д» пропонують професійне рішення для СТО що обслуговують легкові автомобілі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Оливи конвеєрної заливки для АГРО техніки.

Будучи постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин для першого заповнення техніки Case та New Holland в Туреччині, продукти Opet представлені в Україні для сервісного обслуговування аграрної техніки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Зустрічайте нову, зручну та вигідну для СТО, упаковку моторних олив.

Компанія «Фукс Мастила Україна» розширює асортимент бестселерів Opet популярним серед автосервісів фасуванням 60 літрів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Найбільш популярні гідравлічні оливи

Серед різноманіття олив для гідросистем Opet пропонує найбільш затребувані гідравлічні оливи у двох експлуатаційних класах та широкому діапазоні в’язкостей, які задовольняють вимоги більшості автомобільної, кар’єрно-будівельної, аграрної техніки та різноманітного промислового обладнання.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Новинка ТМ ROM – ефективний очисник для повсякденної роботи СТО та автомайстерень.

Асортимент високоякісних продуктів виробництва Opet Fuchs доповнює професійний очисник металевих поверхонь ROM Brake and Clutch Cleaner для спеціалізованих сервісів та ремонтних майстерень.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ