ПРО НАС

Оливи Opet для німецьких авто

Оливи Opet для німецьких авто

Оливи Opet для німецьких авто

Послаблення державного регулювання у сфері ввозу авто різко вплинуло на імпорт вживаних автомобілів з Європи. Натомість автопарк України почав стрімко поповнюватися європейськими моделями замість авто з США. Розглянемо ключові специфікації олив для найпопулярніших німецьких марок.

Варто зауважити, що рекомендації по належному підбору та асортимент моторних олив для імпортованих з Америки автомобілів було описано раніше, а також перелік моторних, трансмісійних олив, мастил та технічних рідин для марок французьких автовиробників − у окремому матеріалі.

Наявність схвалень дозволяє використовувати широкий асортимент олив Opet не лише при сервісному технічному обслуговуванні (ТО) вживаних німецьких автомобілів, а й перебуваючих на гарантійному обслуговуванні моделей VW Group, BMW, Mercedes-Benz. Надаючи високоякісну продукцію Opet першого заповнення через розвинену мережу дилерів, компанія «Фукс Мастила Україна» створює вигідні рішення для ТО автомобілів з тривалою сервісною історією.

Офіційне схвалення за VW 502.00 моторної оливи Fulltech LD 5W-40 призначене практично для усіх автомобілів VW Group (VW, Skoda, Seat та Audi) з бензиновими двигунами на тривалих міжсервісних інтервалах, навіть при експлуатації двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) на паливі нестабільної якості.
Також за цією специфікацією та VW 505.00 створено іншу повністю синтетичну оливу        Fullmax 5W-40, яка теж призначена для бензинових та дизельних ДВЗ виробництва VW, що встановлені в автомобілях без сажових фільтрів DPF та PD. Спеціальне фасування оливи у каністрі 5 літрів не лише полегшує виконання ТО, а й надає фінансові переваги.

У ще більш широкому виконанні упаковки 7 літрів Opet випускає схвалену за нормами VW 504.00/507.00 оливу Fulltech 5W-30 стандарту LongLife III. Згідно рекомендацій автовиробника, рекомендовано її застосування за подовжених міжсервісних інтервалів ТО у бензинових та дизельних двигунах автомобілів з та без фільтрів твердих часток DPF. Першим моделям дизельних ДВЗ виробництва VW Group з насос-форсунками PD (pump duse) присвячена моторна олива Fullmax LE 5W-30 (VW 505.01/505.00). Для попередніх поколінь моделей автоконцерну VAG доступні відповідні оливи Fullmax 10W-40 та Fullmax Diesel 10W-40 за специфікаціями VW 500.00/501.01/505.00 для бензинових та дизельних моторів.

Вищезгадана цілком синтетична олива Fullmax LE 5W-30 з енергозберігаючими властивостями також має чинне офіційне схвалення від BMW Group для дизельних двигунів з можливістю застосування у бензинових ДВЗ, що вимагають специфікації BMW Longlife-04 (LL-04), як до, так і після 2019 року випуску, чи попередніх BMW LL-98 / BMW LL-01 (за умов використання бензину належної якості). Цей мастильний матеріал та Opet Fulllife DPF 5W-30 також виконує одразу вимоги 2-х специфікацій Mercedes-Benz − 229.51 та 229.52, що призначена для дизельних двигунів автомобілів MB з технологією економії палива за системою Blue Efficiency.

Підвищеним ресурсом та допуском MB 229.51 володіє Fulltech 5W-30, що замінює попередню специфікацію стандартної продуктивності 229.31 для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів Mercedes-Benz. Забезпечує належний захист високопродуктивних ДВЗ за подовжених інтервалів ТО, сприяє покращенню паливної ефективності та подовженню строку служби DPF. Досягти неперевершених показників енергоощадності та відповідного рівня захисту за нормативами MB 229.71 дозволяє     Fullmax 0W-20. Олива Fulltech LD 5W-40 схвалена за специфікацією MB 229.5 для важких умов експлуатації, у т. ч. збільшених міжзмінних інтервалів, бензинових та дизельних ДВЗ авто Mercedes-Benz без сажових фільтрів.

У малотоннажних фургонах та мікроавтобусах Mercedes-Benz Sprinter також доцільно для підприємств перевізників розглянути використання повністю синтетичних моторних олив в тарі 20 літрів та зі схваленнями MB 228.51 – Opet Fullpro HT LSPS 5W-30 та Fullpro HT LSPS 10W-40.

Для стандартних фіксованих міжсервісних ТО дизелів та бензинових моторів Мерседес без систем доочистки відпрацьованих газів, для яких регламентовано клас MB 229.3, призначено Fullmax 5W-40, а для старшого парку цієї німецької марки автомобілів − моторні оливи за специфікацією MB 229.1 на синтетичній основі Fullmax 10W-40 і Fullmax Diesel 10W-40.

Хоча OPEL тепер є частиною PSA Group, для ряду малооб’ємних турбованих двигунів розроблено нову специфікацію OV0401547, вимоги якої також виконує олива Fullmax 0W-20 та замінює GM dexos2 Gen2 і dexos1 Gen2. Opet пропонує для моделей OPEL з дизельними та бензиновими ДВЗ, для яких регламентовано dexos2, оливу Fulllife PDF 5W-30 та славнозвісну Fullmax LE 5W-30. А для дизелів OPEL попередніх поколінь можна також застосовувати Opet Fulltech LD 5W-40 за GM LL-B-025.

Наявність у асортименті Opet концентратів охолоджуючих рідин, виготовлених за різними технологіями, дозволяє виконати комплексне обслуговування двигуна з пробігом. Наприклад, для передбачених до заміни антифризів двигунів VAG призначено Extended Life Antifreeze з подовженим строком служби згідно TL 774-F (G12+), що також може застосовуватися у новіших моделях Mercedes-Benz. Гальмівна рідина HBF DOT 4 від Opet забезпечує надійну роботу систем зчеплення та гальм дорожніх та позашляхових автомобілів за поточних умов навколишнього середовища.

Більш частого ТО у місцевих умовах експлуатації потребують навіть німецькі авто і не в останню чергу трансмісії. Для часткової та повної заміни рідини автоматичної коробки перемикання передач (АКПП) сучасних трансмісій розроблена малов’язка олива ATF DX VI та багатоцільова ATF MV для АКПП автомобілів VAG, BMW, Mercedes-Benz та ін. Синтетична рідина для безступеневих коробок передач ATF CVT забезпечує ефективний захист у багатьох моделях варіаторів. ATF DX III та ATF DX II працюють у певних гідропідсилювачах керма та АКПП старіших німецьких авто. Вимоги більшості механічних коробок перемикання передач (МКПП) нових моделей VW Group та Opel до оливи виконує Fullgear HYP EP 75W-80, що також призначена як для єдиного картеру МКПП з диференціалом, так і окремого ведучого мосту.

Характеристики передового мастильного матеріалу Fullgear FRM MT-D 75W-90 забезпечують високий та тривалий захист важконавантажених головних передач та роздавальних коробок потужних моделей VAG, BMW та Mercedes-Benz. Олива Opet Fullgear EP MT 80W доповнює перелік рідин для роздавальних коробок позашляхових автомобілів Mercedes-Benz. Натомість Fullgear HYP EP у варіантах в’язкостей SAE 75W-90 та 80W-90 надає стандартний рівень продуктивності для превентивного техобслуговування диференціалів німецьких автомобілів, а Fullgear EP 80W-90 – для МКПП.

Підібрати оливи та рідини для технічного обслуговування німецьких авто завжди можна за допомогою безкоштовного сервісу Fullmatch, а також отримати експертну консультацію технічного відділу Opet на сайті і у соцмережах.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН