ПРО НАС

Особливості олив для «Французів»

Особливості олив для «Французів»

Особливості олив для «Французів»

Славнозвісні моделі автомобілів Renault та групи PSA, оснащені дизельними двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ), здобули надзвичайну популярність у Європі та, зокрема, в Україні. Використання автентичних олив з специфічними характеристиками сприяє збереженню ресурсу та подовженню строку служби як силових агрегатів, так і компонентів трансмісії французьких автомобілів. Оглянемо найнеобхідніші з них в Україні.

Завдяки всебічним коопераціям колишньої Groupe PSA з провідними світовими автовиробниками створено не одне покоління високоефективних дизелів для власних марок Peugeot та Citroën, а прогресивні ДВЗ від PSA також встановлені у ряді моделей партнерів. Будучи другим за величиною виробником автомобілів у Європі, PSA здійснив суттєвий вклад також у розвиток нормативів по емісії викидів за стандартами Євро і специфікацій олив. Тому основними мастильними матеріалами для брендів Peugeot та Citroën виступають не просто малов’язкі моторні та трансмісійні оливи.

Кооперація Opet та Fuchs у свою чергу зробила компанію частиною найбільшої індустріальної та сервісної групи Туреччини - Коч Холдинг. Співпраця з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, Renault та ін., є результатом заводського заповнення на автозбиральних конвеєрах та оптимального асортименту олив та рідин для технічного обслуговування. Повний перелік продуктів Opet для французьких авто, серед якого окрім моторних та трансмісійних олив є технічні рідини та мастила, пропонує в Україні офіційне представництво «Фукс Мастила Україна».

Під низькою в’язкістю моторних олив для автомобілів Peugeot та Citroën слід розуміти не лише відносний клас високотемпературної кінематичної в’язкості SAE 30, а й її параметр HTHS, що був описаний раніше. Такою енергозаощаджувальною оливою з динамічним класом в’язкості HTHS>2,9 мПа∙с (сР) є цілком синтетичний продукт Opet Fullmax TF-BD 5W-30, що має відмінну плинність, швидко надходить по системі мащення та забезпечує зниження тертя і належне функціонування систем викидних газів та відповідність авто нормам Євро-V.

Виконуючи вимоги ряду специфікацій, у тому числі PSA B71 2290, олива Fullmax TF-BD 5W-30 призначена в основному для дизельних ДВЗ автомобілів Peugeot та Citroen відповідного класу Євро з 2009 року випуску. Завдяки зниженій сульфатній зольності (Mid SAPS) олива Opet Fullmax TF-BD 5W-30 забезпечує подовження строку служби сажових фільтрів твердих часток (DPF) і трикомпонентних каталітичних нейтралізаторів (TCW), а поліпшенню показників економії палива окрім оливи двигуна також сприяє спеціалізована трансмісійна олива Fullgear HYP EP 75W-80 для французьких авто. Виконуючи вимоги специфікації PSA B71 2330, ця олива Opet є основною для коробок перемикання передач (КПП) автомобілів Peugeot та Citroen, що набули широкої популярності в Україні. 

Хоча у 2018 році була введена нова специфікація олив для двигунів Renault Євро-6d, на сьогоднішній день беззаперечно найбільш затребуваною специфікацією моторної оливи для Renault з дизельними двигунами є RN 0720 – особливий клас малозольних мастильних матеріалів Low SAPS. Спеціально для задоволення цих потреб масового ринку Opet пропонує схвалену Renault моторну оливу у зручному форматі 5 літрів − єдину цілком синтетичну малозольну оливу в асортименті Fullmax RN 5W-30 (RN 0720, ACEA C4 та ін.).

Не оснащені сажовими фільтрами DPF моделі Renault, і звісно ж Dacia, з дизельними ДВЗ вимагають оливи за початковою специфікацією RN 0710, яку виконує Fullmax 5W-40 та погоджує Renault для Fulltech LD 5W-40. Для бензинових двигунів без нагнітання цих марок авто теж придатна також повністю синтетична олива, але з функцією енергозбереження – Fullmax 5W-30.

Отже, простий та зрозумілий асортимент олив Opet для двигунів та трансмісій автомобілів PSA Group - Peugeot та Citroen доповнює більш повний перелік мастильних матеріалів, у тому числі ATF MV, ATF DX II, Fullgear HYP EP 75W-90 для КПП решти французьких авто. На потужностях виробництва Opet Fuchs випускаються також високоякісні пластичні мастила серії Agra та технічні рідини – гальмівні і концентрати антифризів. Зокрема, гальмівна рідина HBF DOT 4 задовольняє вимоги однойменної та ряду інших специфікацій, необхідних для регулярного сервісного обслуговування більшості автомобілів, в т. ч. французького автопрому. Охолоджуючі рідини на основі карбоксилатів (Extended Life Antifreeze - OAT), гібридної (Antifreeze Special) та традиційної технології (Super Antifreeze) формують комплексне портфоліо сервісних антифризів для французьких авто різноманітних поколінь.

Скористайтеся підбором продуктів Fullmatch для технічного обслуговування та отримайте консультацію у служби технічної підтримки Opet. 

Долучайтеся до спільнот у соцмережах Facebook, YouTube та залишайтеся з нами на зв’язку.

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН