ПРО НАС

Моторні оливи для сучасної агротехніки.

Моторні оливи для сучасної агротехніки.

Будучи пріоритетним постачальником для деяких конвеєрів всесвітньо відомих виробників с\г техніки, Opet пропонує широку лінійку моторних олив і для післяпродажного обслуговування сучасної сільгосп техніки. Високоякісний асортимент виробництва новітнього підприємства Opet Fuchs представлений офіційним імпортером компанією «Фукс Мастила Україна».

Opet випускає також мастильні матеріали та технічні рідини під оригінальними брендами виробників аграрної, комерційної та іншої техніки (Case, New Holland, Ford Trucks, Otokar, Fiat) для післяпродажного обслуговування підприємств ринку Туреччини. На теренах нашої держави повний перелік олив та сервісних продуктів для агротехніки надають opetні дистриб’ютори. Спеціально у червні діє акційна пропозиція на лінійку флагманських моторних олив Opet серії Fullpro HT (в’язкості 5W-… та 10W-…) для аграрної та комерційної техніки, до пари 205 л якої додається якісний насос для накачування оливи.

Оливи Opet Fullpro HT замінюють практично усі оригінальні оливи сільгосптехніки та забезпечують надзвичайні рівні продуктивності, що перевершують вимоги галузевих стандартів. Завдяки використанню виключно високоякісних базових олив та комплексних пакетів легувальних додатків на ультрасучасному заводі Opet Fuchs, моторні оливи Fullpro HT (Hight Technology – високотехнологічні, ред.) володіють рядом офіційних схвалень виробників сучасної техніки та двигунів, що за комплексного підходу створюють вигідні пропозиції та рішення для власників різноманітної агротехніки.

Забезпечення надійного захисту ДВЗ (двигунів внутрішнього згорання) потужних сільськогосподарських тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших машин за важких умов та подовжених міжзмінних інтервалів є виразною характеристикою серії мастильних матеріалів Opet Fullpro HT. Разом з цим спеціалізовані композиції моторних олив Fullpro HT MSPS додатково створюють умови для підтримання високоефективної роботи та подовженого строку служби систем очищення відпрацьованих газів дизельних двигунів агротехніки стандартів Tier 3-4 / Stage III-IV.

Трійка олив лінійки Opet Fullmaster розроблена для двигунів рядових сільгоспмашин конструкцій попередніх поколінь. Разом із Fullmaster Turbo 15W-40 можливе застосування високо сірчаного дизельного палива (ДП), мастильний матеріал Fullmaster 10W-40 сумісний з оснащеними EGR ДВЗ, а Fullmaster 15W-40 ефективно замінює оливи категорії ГОСТ.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте ТУТ

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН