ПРО НАС

Особливості гальмівних рідин

Особливості гальмівних рідин

Усі гальмівні рідини, за винятком DOT-5, накопичують вологу та потребують періодичної заміни, у тому числі в гідравлічній системі зчеплення трансмісії, яка застосовується навіть у вантажних автомобілях. Гідравлічні гальмівні рідини у асортименті Opet мають відповідне позначення HBF (Hydraulic Brake Fluid) та забезпечують належне функціонування систем гальм та зчеплення за рекомендованих міжсервісних інтервалів.

Згідно зі стандартом SAE J1703 усі гальмівні рідини, які застосовуються у серійних автомобілях (DOT 3, DOT 4 і DOT 5.1), повинні бути сумісними між собою. Разом з цим на практиці їхня гігроскопічність може проявлятися у провалі педалі гальм за високих температур і утворенні парових пробок та заклинюванні при формуванні льодяних корків у морози. Превентивна заміна рідини сприяє підвищенню безпеки.

Багатокомпонентна синтетична гальмівна рідина HBF DOT 4 виготовлена на основі поліетиленгліколю, гліколевого ефіру та із застосуванням спеціальних легувальних додатків, що запобігають корозійним процесам, зміни в’язкості, окисленню, спінюванню та ін. Високі температури кипіння HBF DOT 4 забезпечують надійну передачу зусиль та роботу гальм і зчеплення навіть за умов інтенсивної експлуатації. При цьому оптимальні значення низькотемпературних в’язкостей сприяють ефективній роботі електронних систем ABS та ESP.

Виняткова сумісність з матеріалами ущільнень та попередження протікань разом із змішуваністю з іншими гідравлічними гальмівними рідинами еквівалентного класу якості робить Opet HBF впевненим вибором при обслуговуванні техніки. Доцільним є використання цих рідин, доступних у фасуванні 500 мл. Завдяки збалансованому компонентному складу, рідини HBF від Opet демонструють відмінні експлуатаційні властивості у системах гальм та зчеплення усіх серійних транспортних засобів.

Дізнатися детальніше про товар та отримати комерційну пропозицію можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

Для власних потреб замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН