ПРО НАС

2-тактні оливи від Opet

2-тактні оливи від Opet

Серед широкого асортименту продукції Opet доступні моторні оливи для 2-тактних бензинових двигунів різноманітної техніки, зокрема і мотоциклетної. Для дорожніх транспортних засобів спеціально розроблена та доступна олива Fullmoto SPR 2T виробництва спільного підприємства Opet Fuchs.

Моторна олива Fullmoto SPR 2T призначена для різних способів мащення двотактних двигунів мотоциклів, моторолерів, мопедів різної потужності. Оптимальну роботу особливих конструкцій 2-тактних бензинових двигунів забезпечує старанно збалансована композиція базової оливи та комплексних легувальних додатків мастильного матеріалу Fullmoto SPR 2T.

Невелика кількість оливи Fullmoto SPR 2T, яка потрапляє до циліндра у вигляді туману, під час горіння палива надійно змащує усі поверхні та змиває з них забруднення, сприяє підтриманню у чистоті свічок та вікон циліндрів і усуває передумови пригорання кілець, задирного зношування і заклинювання поршнів, що подовжує строк служби високонавантажених двотактних двигунів, які працюють за високих обертів, наприклад у колісних скутерах.

Завдяки відмінним мийним властивостям запобігає утворенню відкладень, нагару, лаків та передчасного запалювання. Додатковий захист від корозії у режимі простою робить оливу Fullmoto SPR 2T вдалим вибором для 2-тактних двигунів колісної техніки. Купуйте Fullmoto SPR 2T у партнерів Opet в Україні.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

Замовляй ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН