ПРО НАС

Профілактика та «лікування для дизеля».

Профілактика та «лікування для дизеля».

З настанням холодної пори року та погіршенням якості дизельного палива (ДП) підвищується ризик утворення конденсату у великій кількості в паливному баку та передчасного виходу двигуна з ладу, що працює за циклом Дізеля.

Прецизійна паливна апаратура сучасних автомобілів, оснащених дизельними двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ), особливо чутлива до наявності води, яка провокує корозійні процеси та прискорює зношування. З метою протидії цим вкрай негативним явищам Opet представляє на ринку України нову спеціалізовану добавку — Diesel Treatment.

Рідина червоного кольору Diesel Treatment абсолютно проста та ефективна у застосуванні: цілком достатньо додати 1 флакон (200 мл) у бак ємністю 40-60 л перед заправкою «до повного», щоб сприяти забезпеченню безвідмовності та високої продуктивність паливної системи ДВЗ і автомобіля.

Окрім попередження корозійних та окислювальних процесів, добавка до пального Diesel Treatment допомагає підтримувати форсунки у чистоті, що сприяє стабільній, економній та надійній роботі дизельного двигуна.

Дізнатися детальніше про товар можна у представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

Замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН