ПРО НАС

Легке та швидке очищення деталей комерційної техніки.

Легке та швидке очищення деталей комерційної техніки.

Чистота та прецизійність є одними із запорук успіху при виконанні кваліфікованих робіт з сервісного обслуговування та ремонту комерційної техніки. Новий високоефективний очисник під назвою ROM Brake and Clutch Cleaner дозволяє практично миттєво усувати забруднення та виконувати належний демонтаж, розбирання і встановлення деталей та вузлів вантажних автомобілів, аграрної і будівельної техніки.

Будучи розробленим для зручного та результативного очищення надзвичайно важливих та відповідальних елементів систем гальм та зчеплення, спрей Brake and Clutch Cleaner виробництва Opet Fuchs знайшов своє застосування також у багатьох операціях підготовки та миття деталей за різноманітних технологічних процесів. Основним призначенням є очищення металевих деталей різноманітних механізмів і вузлів від олив та мастил, матеріалів зносу та різноманітних забруднень і їхніх тривалих нашарувань та іржі, що є особливо суттєвими у будівельній, аграрній та техніці перевізників.

Перебуваючи під тиском, балон Brake and Clutch Cleaner ємністю 500 мл може використовуватися у будь-якому положенні та забезпечувати великий вихід потужного струменя прозорого очисника, що миттєво діє на забруднення і розчиняє їх та не залишає слідів на металевих поверхнях внаслідок випаровування леткого розчинника. Застосування Brake and Clutch Cleaner є надзвичайно результативним і вигідним за операцій обслуговування та ремонту різноманітних вузлів та агрегатів вантажівок, тракторів, комбайнів, навантажувачів та ін. техніки − очищення і усунення засмічень накладок, супортів і колодок, барабанів та дисків, циліндрів, штоків та направляючих, скоб і пружин, елементів зчеплення, важелів, посадкових отворів і поверхонь. 

Відсутність хлору та ацетону у складі очисника Brake and Clutch Cleaner дозволяє використання у закритих приміщеннях без шкоди для здоров’я та можливість повторного нанесення для сильно забруднених та застарілих елементів. При цьому практичне використання очисника демонструє відсутність впливу на гумотехнічні вироби, сальники та прокладки. Більш детальні описи доступні на сторінці продукту та у каталозі автохімії ROM

Замовляйте очисник Brake and Clutch Cleaner у мережі партнерів Opet для ефективного, зручного та економічного використання у комерційній та іншій техніці.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН