ПРО НАС

Новинка ТМ ROM – ефективний очисник для повсякденної роботи  СТО та автомайстерень.

Новинка ТМ ROM – ефективний очисник для повсякденної роботи СТО та автомайстерень.

Асортимент високоякісних продуктів виробництва Opet Fuchs доповнює професійний очисник металевих поверхонь ROM Brake and Clutch Cleaner для спеціалізованих сервісів та ремонтних майстерень.

«Очисник гальм та зчеплення» Brake and Clutch Cleaner розроблено для очищення металевих деталей автомобілів, мотоциклетної, комерційної та різноманітної техніки і механізмів від оливи та мастил, матеріалів зносу та різноманітних забруднень. Після нанесення прозорого очисника ROM Brake and Clutch Cleaner та видалення засмічень, леткий розчинник випаровується і не залишає слідів на металевих поверхнях. Brake and Clutch Cleaner особливо рекомендовано для очищення накладок, деталей гальмівної системи − дисків, барабанів, супортів і колодок, циліндрів, скоб і пружин, елементів зчеплення, важелів, поверхні та деталей двигуна при демонтажу, наприклад свічок запалювання і розжарювання, натяжних механізмів і т. п.

Засіб для очищення від ТМ ROM усуває азбест та пил від зчеплення і гальмівних колодок, застарілі нашарування, іржу та інші забруднення, що накопичились на поверхнях. Продукт не містить хлору і ацетону, а тому не шкодить здоров'ю людини. Може застосовуватися повторно для дуже забруднених поверхонь. Балон очисника Brake and Clutch Cleaner ємністю 500 мл може використовуватися у будь-якому положенні, що робить його ефективним, ергономічним та економічним як для індивідуального, так і професійного використання.

Дізнатися детальніше про товар можна у п представників дистриб’юторської мережі Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

 

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН