ПРО НАС

Переваги та застосування олив 10W-40

Переваги та застосування олив 10W-40

Особливо у важких умовах моторна олива перебуває у зношених двигунах за інших рівних обставин. Саме тому для двигунів легкових автомобілів із малим залишковим ресурсом та силових агрегатів старіших поколінь Opet випускає 4 оливи у класі в’язкості SAE 10W-40 з специфічними характеристиками та призначеннями.

Значення в’язкості оливи для роботи двигуна досить велике. Від неї залежать швидкість зношування деталей, втрати потужності на тертя, легкість і швидкість запуску двигуна, ущільнення толокових (поршневих) кілець, витрата оливи, температура деталей під час тертя.

Витрата моторної оливи у двигуні в основному пов’язана з її вигоранням внаслідок проникнення через циліндро-поршневу групу до камери згоряння. При збільшенні в'язкості оливи зменшується її випаровування та краще ущільнюються толокові (поршневі) кільця. Це попереджає потрапляння оливи до камери згоряння і тим самим знижується її витрата. Тому за належно підібраних кілець і використання олив Opet відповідної в’язкості 10W-40 можна знизити витрату мастильного матеріалу.

При збільшених люфтах (зазорах) між поверхнями тертя складніше створити якісне ущільнення в зоні толокових (поршневих) кілець та надійний оливний клин у корінних та шатунних вальницях (підшипниках). Саме такі умови властиві для двигунів автомобілів з великим пробігом та конструкцій попередніх поколінь. Натомість Opet пропонує спеціалізовані та, що не менш важливо, доступні моторні олив вищого класу в’язкості для легкових автомобілів, що здатні забезпечити надійний захист відповідних двигунів.

Завдяки повноцінному пакету легувальних додатків з виcоким вмістом активних елементів на додачу до підвищених показників в’язкості олива Fullmax 10W-40 забезпечує надійний захист двигунів з пробігом, що працюють на бензиновому та дизельному паливах. Надаючи продуктивність відповідно до класів ACEA A3/B4, API SL/CF, виконує вимоги специфікацій MB 229.1 та VW 501 01 / 500 00 / 505 00. Високоякісна моторна олива Fullmax 10W-40 представлена у зручних та вигідних об’ємах каністр окрім 1, 4 літрів також у 5-літровій тарі та бочці. Замінює вимоги до олив класів API SG, SH, SJ для автомобілів попередніх поколінь та надає покращені антиокислювальні, протизношувальні, енергоощадні властивості, понищену леткість мастильного матеріалу.

Fullmax Diesel 10W-40 володіє посиленими мийно-диспергувальними властивостями, акцентованими на роботу в дизельних двигунах, щоб протидіяти агломерації та відкладенням продуктів згоряння дизельного палива. Ефективно запобігає витісненню сажею оливної плівки зі змащувальних поверхонь тертя та надійно захищає атмосферні та турбовані дизельні двигуни великого пробігу. Також, окрім іншого, зменшує утворення нагару на толоках (поршнях) та корозію і зношування мідних сплавів вальниць (підшипників). Моторна олива Fullmax Diesel 10W-40 призначена для дизельних двигунів пасажирських і легких комерційних транспортних засобів. Перевершує характеристики олив ACEA B3 зі стандартними інтервалами напрацювань до заміни. Може бути застосована у новіших моделях автомобілів згідно рекомендацій виробників техніки.

Варто також зазначити, що моторні оливи Opet класу SAE 10W-40 мають вищу в’язкість при 40°C, ніж оливи класу SAE 5W-40, що дозволяє у реальних умовах експлуатації швидше створювати надійну оливну плівку мащення у двигунах із пробігом та мінімізувати необхідність доливання внаслідок витрати оливи на угар.

Окремою спеціалізованою оливою в асортименті високопродуктивних мастильних матеріалів Opet є Fullmax LPG 10W-40. Виступаючи ліцензованою за категорією API SN, що є найновішою для свого класу, Fullmax LPG 10W-40 розроблена спеціально для роботи в двигунах, які працюють на газовому паливі. Ретельно збалансована композиція легувальних додатків та базових олив цього продукту є оптимальним рішенням для переобладнаних з бензину на газ двигунів легкових автомобілів. Частина мийно-диспергувальних властивостей оливи замінена в’язкісними та антиокислювальними компонентами задля покращеної стійкості до протидії впливів підвищених температурних навантажень за роботи двигуна на газових сумішах. Fullmax LPG 10W-40 – моторна олива для авто з ГБО, що працюють на зрідженому газі пропан-бутані.

Fulllife S 10W-40 є представником окремої серії мастильних матеріалів Opet для легкових та легких комерційних авто, що також виконує нормативи останньої категорії API SN. Ця моторна олива на синтетичній основі призначена в першу чергу для бензинових двигунів автомобілів з великими та частими напрацюваннями. Fulllife S 10W-40 володіє підвищеним запасом лужних властивостей для нейтралізації та попередження утворення сильних кислот і запобігання прискореного зношування двигуна за інтенсивних умов експлуатації.

Загалом можна резюмувати: оливи Opet підвищеної в’язкості 10W-40 рекомендовано до суттєво зношених двигунів та тих, які експлуатуються при великих постійних навантаженнях чи в умовах підвищеної забрудненості навколишнього середовища, що занечищує мастильний матеріал. Обирайте відповідні продукти за посиланням.

Для отримання консультацій та пропозицій завжди відкриті канали комунікації Opet − у соцмережах Facebook, YouTube та Viber і відповідному розділі сайту.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН