ПРО НАС

Оливи Opet для змішаного автопарку

Оливи Opet для змішаного автопарку

Які моторні оливи можуть бути універсальними для автотранспортних підприємств, у складі яких є вантажівки чи автобуси або спеціальна техніка разом з легковими авто? Розглянемо ключові специфікації та приклади мастильних матеріалів для обслуговування важких автомобілів та машин з дизелями різного призначення, а також мікроавтобусів, малих вантажівок і легкових автомобілів з бензиновими двигунами.

Для пересічних автопарків цілком характерним є наявність в активах транспортних засобів з двигунами різної потужності, різних поколінь та конструкцій. Будучи експертом в галузі розробки та виробництва високоякісних мастильних матеріалів для першого заповнення на складальних конвеєрах та сервісного обслуговування, компанія Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. поставляє також уніфіковані мастильні матеріали, якими у першу чергу є високотехнологічні моторні оливи. Мати такі універсальні оливи до всіх автомобілів зручно насамперед господарствам зі змішаними парками техніки.

Усі оливи Opet для змішаних автопарків мають високу якість внаслідок збалансованого складу додатків. Вони запобігають поліруванню стінок циліндрів у дизельних двигунах внутрішнього згоряння та утворенню осадів (шламу) і характеризуються іншими властивостями, що притаманні високоякісним оливам для дизельних та бензинових двигунів. Змішані парки техніки на практиці віддають перевагу універсальним і всесезонним моторним оливам Opet (SAE 5W-30, 15W-40), хоча у асортименті є також і сезонні продукти класів в’язкості за SAE від 10W до 50.

До передових експлуатаційних груп олив змішаного автопарку належить синтетична моторна олива з неперевершеними характеристиками Opet Fullpro HT LSPS 5W-30. Підтверджена ефективність продукту з технологією Low SAPS є ліцензованою API одразу по двом категоріям − CK-4 та SN для дизельних двигунів сучасних комерційних транспортних засобів та бензинових моторів легкових автомобілів відповідно. Внаслідок збалансованого складу з особливими легувальними додатками, що забезпечують низькі показники сульфатної зольності, фосфору і сірки (Low SAPS), підвищує ефективність та строк служби систем очистки викидних газів, зокрема дизельних фільтрів твердих часток (DPF). Fullpro HT LSPS 5W-30 ефективно сприяє легкому пуску холодного двигуна за низьких температур, відмінній чистоті толоків (поршнів) та деталей, низькій витраті мастильного матеріалу як важкої техніки, так і пасажирських автівок, SUV. Окрім того, висока стійкість до температурних впливів та окислення підтримує робочі показники оливи упродовж довгих міжсервісних інтервалів. Володіє рядом схвалень та виконує вимоги суворих специфікацій виробників двигунів та техніки, а також перевершує вимоги попередніх класів API CJ-4, SM та інших.

Ще одним представником всесезонних олив Opet для змішаних автопарків є                    Fullpro HT CI-4 15W-40. Ця моторна олива володіє підтвердженою ефективністю та схваленнями для важких умов експлуатації комерційних транспортних засобів та легкових автомобілів. Може застосовуватися як у дизелях дорожньої (вантажівки, автобуси) і позашляхової техніки (аграрна, будівельна, кар’єрна), так і у бензинових двигунах легких авто згідно регламентованих автовиробником класів. Є сертифікованою API за нормативами CI-4 та SL. Олива Fullpro HT CI-4 15W-40 забезпечує надійний захист важко навантажених двигунів змішаних автопарків, у тому числі з великими пробігами.

Також варто відзначити прогресивну моторну оливу Fullpro HT 10W-40 від Opet, що згідно наявних схвалень може застосовуватися у дизельних двигунах вантажних авто, малотоннажних моделей Sprinter, Vario, Viano, Vito та популярних позашляховиків і легкових авто марки Mercedes-Benz (MB-Approval 228.5).

Серед підприємств зі змішаними парками техніки, що спеціалізуються на дорожньо-будівельних та кар’єро-видобувних видах робіт, користуються попитом сезонні моторні оливи Opet – Fullmono XH 10W, 30 (API CF/SF) та Fullmono HD 40 (API CC/SC), призначені для дизельних двигунів спецтехніки та деяких бензинових моторів вантажівок і легкових авто, для яких регламентовані оливи згідно ГОСТ.

Багатофункціональними трансмісійними оливами з широким переліком застосувань виступають високотехнологічні оливи класів API GL-5/GL-4 − Fullgear FRM Plus 75W-90 та Fullgear FRM 75W-90, придатні для коробок передач і мостів різноманітної техніки. Бестселерами для змішаних парків виступають мастильні матеріали Fullgear EP 80W-90 та Fullgear HYP EP 80W-90, застосовні у коробках перемиканнях передач та диференціалах ведучих мостів відповідно. Широкий перелік рідин для автоматичних коробок передач (ATF MV, ATF XO, ATF DX III та ATF DX II) задовольняє потреби підприємств у високоякісних оливах комерційних та легких транспортних засобів.

Отримати пропозиції, рекомендації щодо уніфікації асортименту мастильних матеріалів та технічних рідин, створені індивідуальні карти мащення можна у дилерській мережі партнерів департаменту Opet компанії «Фукс Мастила Україна».

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН