ПРО НАС

Особливості та застосування пластичних мастил

Особливості та застосування пластичних мастил

Правильний вибір консистентного мастила має один з вирішальних впливів на тривалість та якість служби вузлів мащення, якими лише на прикладі комерційного транспорту є вальниці маточин коліс (підшипники ступиць), карданні та кульові шарніри, шкворні, сідельні опори, шліци трансмісії та інші деталі і механізми.

За фізичними характеристиками пластичні мастила можуть мати консистенцію від напіврідкого до твердого тіла, що надає їм одну з ключових переваг у порівнянні з рідкими мастилами (оливами). Таким чином консистентні мастила володіють кращою адгезією, тобто не стікають з поверхонь, захищають від потрапляння пилу та забруднень, володіють довшим терміном служби та усувають необхідність створення громіздкої системи змащення. Але експлуатаційні властивості пластичних мастил можуть бути вкрай різними в залежності від використовуваної базової оливи, легувальних додатків та типу загусника, що визначає їхнє цільове призначення.

Високоточно збалансована композиція складових компонентів на основі ретельно відібраної мінеральної базової оливи і спеціального комплексного літієвого загусника мастила           Arga Complex 2 забезпечує надійний та тривалий захист за екстремальних навантажень та температур. Особливо рекомендоване до застосування у вальницях маточин (підшипниках ступиць) коліс автомобілів та промислового обладнання, що працює за високих температур та потребує мастила NLGI 2 з протизношувальними (AW), антиокислювальними, антикорозійними і додатками для роботи за екстремального тиску (EP – extreme pressure). Призначене до використання в умовах, що вимагають найвищих показників ефективності мастила, подовжених міжсервісних інтервалів та при роботі у важкодоступних для обслуговування вузлах. Специфічне забарвлення Arga Complex 2 блакитного кольору дозволяє встановити присутність інших продуктів у вузлі та здійснити належну повну заміну мастила.

Для протидії умов ударних навантажень, низьких швидкостей, присутності вологи та запиленості фахівцями науково-технічного відділу у співпраці з сучасним лабораторно-дослідним центром Opet було розроблено високоефективне мастило Arga Super EPX 2. Завдяки спеціальним твердим добавкам у вигляді мілкодисперсного дисульфіду молібдену MoS2, що забарвлює мастило у чорний колір, поверхні деталей набувають додаткового захисного шару тертя, що попереджує пускове зношування та запобігає контактному руйнуванню за низьких швидкостей руху та екстремально високих тисків. Високу несучу здатність Arga Super EPX 2 навіть за вібраційних впливів додатково підтримує спеціальна    ЕР-добавка (ЕР – Екстремальний Тиск), що робить це мастило найкращим для застосування у карданному валу, вальницях (підшипниках) ковзання та інших рухомих агрегатах будівельного, кар’єрного обладнання, важких і легких комерційних транспортних засобів, легкових автомобілів і машин з метою подовження строку служби деталей та інтервалів повторного змащування.

Для комплексного забезпечення потреб клієнтів та механізмів у високоякісних та доступних мастилах компанія «Фукс Мастила Україна» пропонує на нашому ринку серію багатофункціональних мастил Opet Arga Super EP у широкому діапазоні консистенцій від  NLGI 00 до NLGI 3. Окрім типового застосування Arga Super EP 2 у підшипникових вузлах і агрегатах автомобілів, це мастило володіє чудовою механічною стабільністю та добрими водовідштовхувальними властивостями, що у поєднанні з високими протизадирними характеристиками робить його відмінним вибором для мащення аграрної, позашляхової техніки та інших механізмів машин і обладнання за робочих температур від -20°С до +120°С. Напіврідке автомобільне мастило Arga Super EP 00 призначене для вузлів та агрегатів, що працюють в умовах екстремального тиску та змащуються централізованою системою мащення. Спеціальні ЕР-присадки екстремального тиску та літієвий загусник забезпечують неперевершений рівень роботи агрегатів в умовах високих навантажень та температур до +120°С, а консистенція NLGI 00 забезпечує легке прокачування в умовах холодної погоди. Висока стійкість мастила Arga Super EP 00 до вимивання водою забезпечує подовжені міжсервісні інтервали техніки та збереження ресурсу вузлів і агрегатів.

Структурна стабільність та однорідність високоякісних мастил серії Arga B (NLGI 2, 3) сприяє збереженню показників пенітрації протягом усього міжзмінного інтервалу та забезпечує надійну роботу вузлів і агрегатів в багатьох умовах. Пластичне мастило Arga B 3 надає відмінний захист вальниць (підшипників), шарнірів, направляючих та інших тертьових поверхонь від зношування, що до 5 разів перевищує показники традиційного мастила Літол-24. Таким чином Arga B виступає у ролі єдиного мастила для ряду механізмів тракторів, гусеничних машин, екскаваторів, бульдозерів, суднових механізмів, електромашин, гірничої та дорожньо-будівельної техніки, а фасування 5 кг робить його застосування зручним та вигідним.

Отримати технічні консультації та спеціалізовані карти мащення можна за зверненням до Opet будь-яким зручним способом з сайту чи соцмереж.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН