ПРО НАС

Моторні оливи серії Fullmaster для майстрів справи

Моторні оливи серії Fullmaster для майстрів справи

Повсякденна напружена робота комерційної техніки вимагає частого, проте економічно доцільного технічного обслуговування. Саме для таких потреб Opet випускає моторні оливи серії Fullmaster.

Opet Fullmaster − це серія високоякісних моторних олив на базі ретельно відібраних базових олив та відповідних пакетів легувальних додатків, синергічне поєднання яких покликане забезпечувати надійний захист великонавантажених двигунів у широкому діапазоні температур та швидкостей.

Моторні оливи Fullmaster призначені для двигунів транспортних засобів як з великими пробігами та напрацюваннями, так і для новіших моделей важких та легких вантажівок, автобусів і фургонів та іншої позашляхової техніки. Продукти цієї серії олив представлені у найбільш затребуваних комерційним транспортом класах в’язкості та виконують вимоги ряду специфікацій задля забезпечення стандартних інтервалів технічного обслуговування.

Передовим мастильним матеріалом серії виступає моторна олива на синтетичній основі  Opet Fullmaster 10W-40. Розроблена для забезпечення вимог високої ефективності роботи потужних дизельних двигунів, що оснащені системами рециркуляції викидних газів EGR. Спеціальна комбінація компонентів протистоїть окисленню та деградації оливи навіть при використанні дизельного пального з високим вмістом сірки. Разом зі стабільністю в'язкісних характеристик та посиленими миючими властивостями підтримує деталі двигуна та оливопроводи у чистоті, сприяючи подовженню строку служби.

Офіційне схвалення Fullmaster 10W-40 за специфікацією MB 228.3 дозволяє використовувати цю оливу не лише у дизелях виробництва Мерседес, встановлених у вантажівках, комбайнах та важкій техніці багатьох брендів, а й у двигунах легких комерційних автомобілів Mercedes-Benz Sprinter, Viano, Vito до 2006 року випуску орієнтовно та інших моделей без сажових фільтрів DPF. Наявність широкого переліку специфікацій та схвалень робить цей мастильний матеріал одним з універсальних рішень для мультибрендових парків техніки. Варіанти фасування у формі бочки, каністр 20 та 7 літрів роблять зручним та економічно доцільним заміну оливи Opet Fullmaster 10W-40 на регулярній основі згідно рекомендованих інтервалів.

Моторна олива Fullmaster Turbo 15W-40 теж виконує вимоги MB 228.3 та ряду інших специфікацій, але акцентована у першу чергу на відповідність нормативам американських та європейських класифікацій і виробників двигунів, що оснащені турбонагнітачами та працюють на паливі поганої якості. Зокрема при роботі двигуна на оливі Opet Fullmaster Turbo 15W-40 допускається використання дизельного палива з вмістом сірки більше 0,5%, що задовольняє найвибагливіші вимоги щодо мащення дизельних двигунів легкої та важкої комерційної техніки, сільськогосподарського і будівельного обладнання. Ефективно протистоїть зношуванню в екстремальних умовах експлуатації, особливо мінімізує знос клапанів, а також попереджує утворення нагару, що дозволяє продовжити строк служби двигуна.

Мінеральна моторна олива Opet Fullmaster 15W-40 призначена для високошвидкісних потужних чотиритактних дизельних двигунів, у тому числі з турбонагнітанням, установлених на потужних магістральних тягачах, вантажівках, автобусах попередніх поколінь, аграрних, будівельних, кар’єрних, транспортно-підйомних та інших спеціалізованих машин, для яких регламентована олива API CF-4. Забезпечує зменшену витрату на згоряння, що попереджує необхідність доливання, а також є менш схильною за попередні класи до утворення нагару на толоках (поршнях). Олива Fullmaster 15W-40 є особливо рекомендованою для дизельних двигунів з високою частотою та інтенсивністю експлуатації і великим пробігом.

Підібрати регламентовані мастильні матеріали та інші технічні рідини для усіх видів техніки дозволяє безкоштовний сервіс Fullmatch, а замовити продукцію Opet ви можете в розгалуженій мережі дистриб’юторів по всій території України.

Долучайтеся до Opet у Viber та у Facebook, щоб отримувати актуальну інформацію та фахові консультації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН