ПРО НАС

Оновлені нормативи ACEA для олив комерційного транспорту

Оновлені нормативи ACEA для олив комерційного транспорту

Опубліковано нове видання ACEA Oil Sequences 2022 категорії олив до потужних дизельних двигунів (Heavy Duty).

Це оновлення безпосередньо не впливає на економію палива – пороги в’язкостей не змінилися, проте скасовує деякі популярні класи олив за ACEA E. 

Sequences 2022 додає два нові класи олив ACEA E8 та E11, що замінюють E6 і E9, які оголошені застарілими згідно новому виданню. Представлені класи призначені для двигунів останніх розробок та стануть обов’язковими до затвердження нових олив лише через рік, а поточні мастильні матеріали можуть носити маркування E6 та E9 до 2-х років. 

Класи E8 та E11 призначені для двигунів стандартів Euro-6 та попередніх з фільтрами твердих частинок DPF. E8 сумісний також з системами рециркуляції відпрацьованих газів EGR та селективного каталітичного перетворення SCR, тоді коли E11 – з більшістю з них. При цьому обидва класи олив розроблені для роботи у поєднанні з паливом із низьким вмістом сірки, а E8 є більш витривалим за подовжених міжсервісних інтервалів. 

Два інші усталені класи моторних олив E4 та E7 залишаються в ACEA Oil Sequences 2022 з певними оновленнями показників. 

 

Нагадаємо, Opet випускає оливи за погодженнями відповідно до схвалень EELQMS, що підтверджує відповідність вимогам ACEA.

 

Асортимент моторних олив Opet для комерційного транспорту за посиланням

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН