ПРО НАС

Розширення співпраці Opet на аграрному ринку України

Розширення співпраці Opet на аграрному ринку України

Всеукраїнський дистриб’ютор запчастин до сільгосптехніки, компанія «Селм Агро», увійшла до переліку спеціалізованих партнерів Opet на ринку України.

Започаткування партнерських відносин виробника високоякісних та оригінальних мастильних матеріалів з «Селм Агро» наближує Opet до фермерських господарств України. Завдяки індивідуальному та гнучкому підходу до вирішення окремих питань споживачів, «Селм Агро» динамічно розвивається на ринку запасних частин до аграрної техніки та пропонує вигідні та унікальні пропозиції необхідних компонентів та витратних матеріалів для сільських господарств з технікою імпортного та вітчизняного виробництва. Широкий асортимент різноманітних мастильних матеріалів та технічних рідин Opet дозволить забезпечити максимально велике охоплення потреб виробничих підприємств аграрного ринку і стане гармонічним доповненням асортименту товарів «Селм Агро».

Проведені навчання серед менеджерів від філій дистриб’ютора з усіх регіонів України забезпечуватимуть компетентний підхід у вирішенні поточних потреб агропідприємств в мастильних матеріалах та сприятимуть росту технічної і супровідної підтримки клієнтів Opet.

Прогресивна команда дистриб’ютора національного масштабу, компанії «Селм Агро», допоможе забезпечити сталий ріст числа клієнтів та задоволеності споживачів Opet на аграрному ринку нашої країни.

Отримати пропозицію на постачання олив Opet від «Селм Агро» можна звернувшись до одного з філіалів по всій Україні.

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН