ПРО НАС

Opet FullMoto ‒ для малих 2T \ 4T двигунів та великих потужностей

Opet FullMoto ‒ для малих 2T \ 4T двигунів та великих потужностей

Opet FullMoto  для малих 2T \ 4T двигунів та великих потужностей

У порівнянні з вантажними авто, питома потужність мотоциклетних компактних двигунів, навіть 2-тактних, є суттєво більшою. Окрім високих механічних навантажень, двигуни та моторні оливи мототехніки зазнають колосальних температурних впливів та потребують повного захисту. Розглянемо ключові особливості відповідних мастильних матеріалів та рекомендації щодо застосувань.

За зрозумілих причин мотоциклетна техніка здобула широкого розповсюдження у країнах з теплим кліматом, а провідним виробником мастильних матеріалів на ринку Туреччини є компанія Opet Fuchs. Сезонна експлуатація двоколісного мототранспорту в Україні є загальноприйнятою, як і його регулярне технічне обслуговування. В свою чергу офіційний імпортер мастильних матеріалів Opet в Україні «Фукс Мастила Україна» допомагає виконувати належну заміну олив через розвинену дистриб'юторську мережу.

Серед ключових відмінностей моторних олив Opet FullMoto для мототехніки від автомобільних варто зазначити більшу кількість протизношувальних легувальних додатків задля забезпечення належного високого рівня захисту. При цьому пакети використовуваних присадок у продуктах серії FullMoto для 4-тактних двигунів (4Т) є оптимізованими по складу дисперсійних компонентів та зольним показникам, разом з високими коефіцієнтами тертя ‒ це все разом дозволяє підтримувати чистоту компонентів двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ), систем викидних газів та надійну роботи трансмісії.

Найбільш затребуваною для мото- та квадроциклів моторною оливою на синтетичній основі Opet є FullMoto 4T 10W-40 ‒ мастильний матеріал класу Ultra Hıgh Performance та MA-2 за JASO, що здатний витримувати високі навантаження, протистояти зусиллям зсуву, забезпечувати стабільні характеристики при високих температурах для надійного захисту циліндро-поршневої групи та двигуна в цілому. За стабільно високих обертів 4-тактних ДВЗ скутерів спеціалізовані моторні оливи FullMoto 4T SCT (SAE 10W-40, 20W-40) ефективно протидіють високотемпературному окисленню та демонструють надзвичайну стійкість, як у двигунах з водяним, так і повітряним охолодженням при різноманітних умовах експлуатації.

Разом з цим вищезазначені мастильні матеріали можуть бути використані у коробках перемикання передач (КПП) та трансмісіях, де виробником передбачено таке застосування, із забезпеченням ефективного охолодження і підтримкою оптимального балансу фрикційних характеристик вологого зчеплення. Також варто зазначити, що підвищені в'язкісні характеристики олив Opet FullMoto забезпечують надійну роботу та захист КПП, сприяють зниженню шуму, підвищенню точності перемикання передач та мінімізації зношування деталей.

Відсутність оливного картера у малих 2-тактних двигунах робить високопродуктивну моторну оливу FullMoto SPR 2T оптимальною для застосування у скутерах та мотоциклах. Навіть її невелика кількість в циліндрі у вигляді туману достатньо добре змащує усі поверхні та змиває забруднення, не утворює засмічень та передчасного (калильного) запалювання незалежно від способу приготування робочої суміші. Opet FullMoto SPR 2T відповідає підвищеним вимогам щодо ресурсу роботи та охорони навколишнього середовища.

Для 4Т човнових підвісних двигунів спеціально розроблена моторна олива на синтетичній основі та у класі в’язкості SAE 25W50 ‒ FullMoto 4T Outboard FC-W. Opet особливо рекомендує цей мастильний матеріал для високоефективних 4-тактних підвісних моторів, для яких необхідна олива зі схваленням NMMA FC-W. Підходить для використання у двигунах Mercury Verado 1.7L та 2.6L. Крім того, олива FullMoto 4T Outboard FC-W 25W50 протягом тривалого часу добре захищає двигун від корозії у режимі простою.

Спеціально для ефективного захисту високо обертових 2Т двигунів ланцюгових пилок Opet пропонує оливу FullTrac 2T, яка теж забезпечує відмінну роботу газонокосарок та обприскувачів навіть за умов високої запиленості.

Підібрати також окремі трансмісійні оливи та експлуатаційні рідини для мототехніки можна звернувшись до представників продукції Opet. Долучайтеся до спільноти Opet у Facebook, щоб не пропустити пізнавальної інформації та бути в курсі подій.

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН