ПРО НАС

«Opet: перевіряємо та гарантуємо»

«Opet: перевіряємо та гарантуємо»

Сергій Теут, заступник директора з торгівлі запчастинами компанії «ПОЛЕТЕХНІКА»

Сезонні роботи для сільськогосподарської техніки – це майже стовідсоткове навантаження на техніку двадцять чотири години на добу. Саме тому дуже важливо, щоб вона працювала надійно. Мастильні матеріали, незважаючи на їхню незначну, в порівнянні з самою технікою, вартість, є одним з важливих моментів, на який потрібно звертати при плановому сервісному обслуговуванні. А якісні технічні рідини – це запорука безперебійної роботи усіх вузлів та агрегатів, можливість збільшення ефективності та подовження строку служби сільськогосподарської техніки.

Максим Козир, менеджер технічної служби представництва компанії Opet Fuchs в Україні:
«Загальноприйнята практика в бізнесі мастильних матеріалів – це тестування олив перед тим, як використовувати в усьому парку техніки. Наші аграрні партнери, маючи власну техніку, також проводять польові випробування. Сучасні технологічні процеси та якісні компоненти, які застосовуються на нашому виробництві, гарантують збереження експлуатаційних властивостей олив Opet протягом всього стандартного міжсервісного інтервалу. А наша головна мета – завдяки сервісу Fullcheck довести на практиці, що контрольоване виявлення безпечних інтервалів заміни моторної оливи Opet дає змогу суттєво збільшити кількість робочих мотогодин техніки та зменшити витрати на її обслуговування і позаплановий ремонт».

Сергій Теут, заступник директора з торгівлі запчастинами компанії «ПОЛЕТЕХНІКА»:
«Ми віддані нашій справі та хочемо бути впевненими, що наші клієнти отримують лише першокласні товари і сервіс. Більше 20 років ми випробовуємо техніку та технології на ділянках власного підприємства Агрофірми «Батьківщина». З травня 2020 року майже весь парк нашої техніки – трактори, комбайни та іншу імпортну с/г техніку New Holland та Case IH – ми перевели на технічне обслуговування з використанням продукції Opet: моторних і трансмісійних олив, гідротрансмісійних, гідравлічних та охолоджувальних рідин відмінної якості, що підтверджується тривалою надійною роботою нашої техніки та техніки наших клієнтів».

Вартий уваги той факт, що мастильні матеріали, які виробляє компанія Opet Fuchs, використовуються для першої заправки в сільгосптехніку Case IH та New Holland на заводі TürkTraktör в Туреччині. Це свідчить про виняткову довіру виробника до продукції Opet.

ДОВІДКА:
Fullcheck – контроль стану олив, який здійснюється шляхом проведення комплексного аналізу її зразків у власній сучасній лабораторії в Туреччині на новітньому заводі Opet. Він дає можливість оцінити залишок експлуатаційних властивостей оливи, величину зносу металевих компонентів двигуна, виявити забруднення, які потрапили в оливу. Лабораторний контроль параметрів оливи, за умови правильно підібраної оливи Opet і використання сертифікованого палива, та якісного і своєчасного ТО двигуна дає можливість безпечно збільшити міжсервісний інтервал заміни оливи не менш ніж на 40%, що істотно знижує вартість володіння технікою.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН